У понеділок, 22 лютого, уряд схвалив постанову про індексацію пенсій на 11 відсотків з першого березня. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики.

«Затверджено показник збільшення розміру пенсій, обчисленого від заробітної плати та страхового стажу кожного пенсіонера на рівні 11 відсотків, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться збільшення, порівняно з трьома календарними роками, що передували року, який є попереднім щодо року, в якому проводиться збільшення (5 відсотків +17 відсотків) /2)», – мовиться у повідомленні міністерства.

Там очікують, що пенсії підвищаться у 8 мільйонів людей.

«Розмір пенсії підвищиться в середньому на 308 гривень. Мінімальний розмір підвищення встановлено на рівні 100 гривень», – зазначили у міністерстві.

У повідомленні наголошується, що мінімальна пенсія зросте до 2 200 гривень для тих, хто має тривалий страховий стаж (30 років для жінок та 35 років для чоловіків).

 

Leave a Reply