Російські гібридні сили один раз порушили режим припинення вогню протягом доби 26 грудня, повідомляє штаб Операції об’єднаних сил.

За вечірнім зведенням, бойовики відкривали вогонь зі стрілецької зброї поблизу села Березове в Донецькій області.

«Постріли окупантів були неприцільними і не несли загрози життю наших військовослужбовців, тому вогонь у відповідь вони не відкривали. Серед українських воїнів бойових втрат та поранень немає. Українські захисники перебувають напоготові до ймовірних підступних та провокативних дій ворога і в разі загрози життю чи здоров’ю, готові надати адекватну відповідь», – запевняють у штабі.

Читайте також: Донбас і «додаткові теми» Путіна. Коли ж відбудеться «нормандський саміт»?

Крім того, за даними командування, протягом дня сапери Державної служби з надзвичайної ситуації розмінували більше двох гектарів території в районі проведення операції Об’єднаних сил і передали 37 вибухонебезпечних предметів на знищення.

Незаконні збройні угруповання не заявляли про бойові дії 26 жовтня.

Із 00:01 27 липня на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню».

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

За даними ООН, від квітня 2014-го до 31 липня 2020 року внаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули від 13 100 до 13 300 людей.

Leave a Reply